درباره سوراوجین عقیق

شرکت معدنی و صنعتی سورا وجین عقیق در سال 1382 با اهدافی نظیر اکتشاف، استخراج، فرآوری مواد معدنی دیرگداز و تامین مواد فرموله و تولید محصول نهایی برای مصرف در صنایع مرتبط تحت شماره 204398 در تهران به ثبت رسید.

حوزه های کسب و کار شرکت معدنی و صنعتی سورا وجین عقیق در حال حاضر شامل موارد ذیل است:
1-تولیدات مرتبط با صنعت دیرگداز شامل تولید انواع شاموت و بوکسیت کلسینه، جرم‬ها و ملات‬های نسوز شاموتی و آلومینایی مورد نیاز صنایع گوناگون و تولید انواع خاک نسوز چسبنده فرآوری شده.
2- تولیدات مرتبط با صنعت سرامیک شامل تولید انواع بال‬کلی، کائولن و خاک صنعتی خام و فرآوری شده جهت صنایع کاشی و چینی بهداشتی و تولید محصولات فرآوری شده برای انگوب و لعاب کاشی.
3- سایر فعالیت‬ها شامل استخراج و عرضه بنتونیت مورد نیاز صنایع رنگبر، استخراج و عرضه انواع خاک‬های صنعتی مورد نیاز صنایع آجر نسوز نما، ارائه خدمات خردایش و دانه بندی کانی‬های صنعتی.
هم اکنون شرکت با تکمیل زنجیره تولید، از معدن تا محصول نهایی، یکی از تامین کنندگان معتبر در خدمت صنایع فولاد، ریخته گری، سیمان، پالایشگاهی، دیرگداز، سرامیک و ... می‬باشد.

واحدهای تولیدی شرکت در حال حاضر به شرح ذیل می‬باشد:
1- واحد تولید شاموت، بوکسیت کلسینه و انواع جرم و ملات‬های نسوز در شهرک صنعتی شجاع آباد نطنز واقع در استان اصفهان.
2- واحد تولید معدنی و فرآوری انواع بال‬کلی و خاک نسوز در رباط خان طبس واقع در استان خراسان جنوبی.
3- واحد تولید معدنی و فرآوری انواع خاک‬های صنعتی در شهرستان بوئین زهرا واقع در استان قزوین.
همچنین شرکت تامین‬ کننده چند نوع کائولن فرآوری شده با خلوص بالا برای صنایع چینی بهداشتی، کاشی و سرامیک می‬باشد.

شرکت سورا وجین عقیق با بررسی مقاصد و محیط سازمانی بر اساس ماموریت و استراتژی تدوین شده و با استفاده از استانداردهای مدیریتی ISO 14001:2015 , ISO 9001:2015 و ISO 45001:2018 و ترویج تفکر مبتنی بر رویکرد فرآیندی، اهداف کلانی چون بهبود کیفی منابع انسانی، ایجاد شرایط کاری ایمن و کنترل عوامل زیان آور محیط کار، اجرای دائمی امر اکتشاف و فرآوری و صیانت از ذخایر معدنی، تولید و عرضه محصولات و خدمات مهندسی جدید، گسترش فعالیت با تاکید بر حفاظت از محیط زیست (خاک، آب و هوا) و نهایتاً حضور فعال در تشکل‬های صنفی و تخصصی ملی و بین‬ المللی با هدف هم‬ اندیشی همکاری و بهره ‬گیری از دانش و فن‬ آوری‬ های نوین در سرلوحه فعالیت‬های خود قرار داده است.